Friday, September 28, 2012

עשרה מלאכות יד לפעילות ליום הולדת

רוצה לשלוח את הילדים הביתה מסיבת יום הולדת עם יותר הנאה מסוכר? אמנות היא דרך מצוינית כדי לבדר את האורחים הצעירים ולהציע אלטרנטיבה מהנה לשקית ממתקים של יום הולדת מסורתי.

ראשית, שורה של טיפים להתחלה מהירה מסיבת יום הולדת:
• לא משנה אם תחליט פרס עיפרון במקום ספינה במהלך מסיבה, זה כנראה שעדיף כריך בין הפעילות גופנית מוגברת, כסדרה של מירוצי שליחים או ציד נבלות, ולפני עוגת קרם וקרח כדי לספק תמריץ לסיים את הפרויקט.
• לילדים גדולים יותר, חשוב גם לבדוק אם לילד יום ההולדת או הילדה אינו מעוניין להגיע לחלק מהפעיליות מראש. אם ילד יום ההולדת או הוריו לא רוצה להפוך את חולצה למוכתמת, למשל, יהיה אתגר למשוך חברים ללכת בעקבותיה.

את 10 רעיונות המלאכה הבאות יכולים לעבוד לטווח רחב של גילים ורמות מיומנות. חלקם דורשים יותר הדרכה ופיקוח מאשר לאחרים, כדי לשמור את זה בחשבון בעת ​​תכנון מסיבת יום הולדת. כמו כן, כדי לעזור לך להישאר במסגרת תקציב, כדי לעודד הורים להודיע מוקדם ויודיע לך אם כל אחיו יביאו אחרינו. אתה רוצה שיהיה שפע של אספקה ​​לכולם, אבל לא להרבות לבזבז.10: חולצות טריקו מותאם אישית

ישנם סוגים רבים של חולצות אמנות לילדים, ומה שאתה בוחר, זה רעיון טוב לשאול את הילדים להביא חלק מהחולצות שלהם למשחק. אחרת, אתה מסתכן בפועל מתוך גדלים מסוימים ולהוציא הרבה כסף כדי לקנות אותם.

ילדים בין הגילים ארבעה עד שש שנים, תהיינה כנראה לעשות טובות יותר עם חולצות בד צבוע. תצטרך את החומרים הבאים לבא:
• חולצות רגילות פשוטות חלקות
• צבעי בד
• סטנסילים
• קלטת
• שקית נייר
• שמלות או סינרים

הכן משטח גדול ושטוח, הניח את חולצות רגילות שטוחים החוצה למשתתפים הצעירים. להחליק שקית נייר בתוך כל שרוול כדי למנוע הכתמה של הצבע לצד השני. לעזור לילדים לבחור צבעים ותבניות שהיו רוצים להשתמש בכל. תבניות קלטת במקום. אז לעזור עם הציור בתוך תבניות ולאפשר לו להתייבש חולצות. או, יכול גם להיות מעוטר בטביעות ידות או טביעות אצבע לפרויקט צורה חופשיה יותר.

דאו בליינים מבוגרים הייתי רוצה לנסות במקום. לנושאים אלה פאנקי, אתה צריך את הדברים הבאים:
• חולצות רגילות
• תיק גומי חזק
• בגדי צבע
• בקבוקי סילון

יוצקים צבעים שונים של הזרקת דיו לתוך בקבוקים בודדים. לכל חולצה, להקות לעטוף גומי סביבו, במרווחים של כמה סנטימטרים זה מזה. סוחטים צבע לצבוע שונה בכל חלק נפרד של החולצה, ולאחר מכן לסחוט את צבע עודף. בואו נקבענו לכשלוש שעות, ולאחר מכן לשטוף היטב, להסיר את הגומיות ולתת להתייבש. רק תזכור שצבע בד הכתם בקלות, ולכן לנקוט אמצעי זהירות מיוחדת בפרויקט זה.

9: אמנות נייר

אם אתה סקראפרית, בוודאי יש לך הרבה רעיונות על איך להתאים את כרטיס או מסגרת תמונה. המספריים הגליים החיתוך, בולים, פיסות נייר והאגרופים יהיו להפוך את זמן מסיבת המשרד כמעט בלתי נשלט לילדים, יותר מדי. אנחנו יודעים שאתה רוצה להגן על הכלים היקרים שלך, אבל יש מלאכות רבות לילדים באמצעות נייר בנייה, נצנצים ומדבקות ליצירת עבודות אחד של-a-סוג של אמנות שהבחן גם את הדלתות המקררות התובעניות ביותר. הרכבנו קבוצה של אומנות נייר כיצד לבצע שתפיק את הפרויקט להיות גאה. אפילו הופך המרכיב המרכזי במשחק כדורגל שולחן הילדים יאהבו.


8: צמידי ידידות

אם אתה עורך מסיבת יום הולדת לבת שלך,זהו יום ההולדת נשית, זוהרת, למה לא ליצור את צמידי ידידות לאירוע? מקורות לפרויקט הזה יכולים להיות מינימאליים כמו חוט רקמה ססגונית, או שאתה יכול ממש זוהר עם חרוזים, חוטים, קרסים וגאדג'טים אחרים. למגע מיוחד, להרים את קסם מיוחד לכל ילדה לשרשרת כצמיד, אולי צמיד עם השם של חתן יום הולדת? זה מאוד נחמד לילדה.

אם בנות כבר יודעות איך לעשות את זה סוג של צמיד, טוב שיש מישהו על יד שיכול ללכת דרך השלבים השונים. חנויות תחביב יש גם מגוון רחב של ערכות צמיד עם חרוזים וצריכות להיות כל מה שאתה צריך, כולל הוראות. בהתאם לגודל קבוצה, ייתכן שתרצה להגדיר מגבלה על מספר הבנות ניתן ליצור צמידים כדי להבטיח שאינך נגמר של חבל או כדורים לפני סיומה של אחת.

יש מגוון של צמידי ידידות של חרוזים ונערות יכולים לארוג עם סוגים שונים של חומרים. כדי לקבל מושג על מה שיתאים לך מסיבת יום ההולדת הטובה ביותר, לבדוק איך לעשות צמידים לילדים.

7: חרוזי מלאכה

לילדים עם כישורים (ובגרות) כדי לטפל בחפצים קטנים, עקב מלאכות מציעים אפשרויות גמישות לילדים. הם צבעוניים ומישוש, ופרויקטי אגלים בדרך כלל הולכים יחד במהירות, אשר משומר את הילדים. אמנות חרוזים יכולות להיות מרעננות ומסודרות, גם בהתאם לפרויקטים שנבחר.

נסה לקבל את החומרים ביד במשך שלוש או ארבע עסקות של היום, ולתת לכל אורח לבחור האהוב עליהם. זה כנראה רעיון טוב להפגיש כמה מהפרויקטים מראש כדוגמאות - או הילדים הבוגרים שלך עושים. בדרך זו תוכל לספק ראייה טובה, כמו גם מדריך מנוסה. יש לנו מגוון רחב של כיצד לבצע כדי להתחיל, אבל חנות המלאכה המקומית שלך כנראה תהיה בחירה טובה לבחירה, יותר מדי.

6: פרויקטי מלאכה המתמקד במחזור

ילדים הם בעלי ידע רבים יותר על הסביבה בימים אלה,אפילו אולי מלמדים אותם על זה בבית הספר,אומנות ומלאכה על פני כדור ארץ נהלי שימוש חוזר בחומרים ממוחזרים תהיה תצוגה ידידותי כמתאימות וכמעט בטוחים כדי לעורר תגובות נלהבות. אפילו יותר טוב, אתה יכול להתחיל באיסוף חומרים שבועות או אפילו חודשים לפני, ורבים מהם לא יעלו לך אגורה. הרכבנו חלק מהאפשרויות ואז לא יהיה צלילה לפחי אשפה - הרבה, בכל מקרה זאת פעילות מהנה מסיבת יום הולדת פעילות שגם עוזרת לסביבה:5: מגנטים בלתי נשכח

מגנטים הם הימור מוצק למסיבות של הילדים כפי שהם דברים שהורים יכולים ליהנות ולהציג בקלות. למארח, את חלק הארי של מגנטי מלאכה הוא צדדי שלהם, אתה יכול לחשוב על סוג כלשהו של מגנט אמנות שמתאים את מסיבת יום ההולדת הנפוצה ביותר. לדוגמה, ילדים יכולים לעשות יצור ים מגנטים לצד אוקיינוס, נושא או לנושא דינוזאור ועוד. זאת הזדמנות פז לנצל את כל מגנטים של בעלי מקצוע שמדביקים אותם לדלת שלכם ליצרות מסיבת יום הולדת ממגנטות.

להצטייד בפריטים הבאים:
• קצף מלאכה, צורות קצף, מגזרות נייר מלאכה או אוסף תמונות כדי להתאים את ערכת הנושא של המפלגה
• נצנצים, פאייטים, עיני גוגלי, מדבקות וקישוטים אחרים
• עפרונות או סמנים
• מגנטים
• מקלות דבק

ראשית, לכתוב את השמות של ילדים בכל מלאכות מגנט אישית. ואז, יש להם לקשט את חתך נייר או קצף. אם צביעה עם סמנים, ילדים צריכים ללבוש שמלות או סינרים, וההורים לא יכולים להיות מאושרים עם הזאטוט שלך ללכת הביתה בבגדים מוכתמים. לבסוף, דבק המגנט לצד האחורי של הטופס מעוצב ולהשאיר לייבוש מוצרים מוגמרים בתקופה של העוגה,אם משתמשים במגנטים שאספנו מהדואר יש לצבוע או לקשט על החלק הצבעוני.

4: הקליידוסקופים

זכור כמה מדהים זה היה להסתכל דרך קליידוסקופ כשהיית צעירים יותר? מכשירים אלו מתאימים במיוחד לקבוצות גיל מבוגרות יותר מסודרות, כפי שהם דורשים חיתוך מיומנויות מתקדמים יותר וכרוכים בהוראות מפורטות יותר. אתה יכול למצוא וריאציות רבות לבניית קו ילדי הקליידוסקופים, אבל על פי המאמר בפרויקטי מדע לילדים, אתה צריך את החומרים הבאים:
• 3 מראות קטנות באותו הגודל
• קלטת
• נייר שעווה
• עיפרון
• מספריים
• נייר בנייה (צבעים שונים)

ראשית, הילדים יכולים לחתוך את הקרטון לחתיכות קטנות, דואגים לכוללים קשת של צבעים. קלטת משקפת יחדיו בדרך ליצירת פריזמה משולשת. (יש להם הרבה נייר ביד כדי לבצע את הצעד הזה, כי אתה צריך להשתמש בו כדי להמשיך לבוא.) ואז קצה אחד של פריזמה עם כיסוי נייר שעווה וקלטת במקום. פעם עשה, הוא שפך לתוך הפנים של פיסות נייר הבנייה. נציג קלידוסקופ אנכי עם הקצה הסגור של השולחן, הביט אל תוך הקצה השני של פריזמה ו, הוקס פוקס, כאן הוא הספקטרום המסנוור!

3: אמנות טבע

הירוקים ניצנים בקבוצה גם אוהבים את הצבעים והמרקמים במלאכת הטבע. יתרון גדול לשימוש בחומרים טבעיים ובמלאכות הוא שאצטרובלים, פרחים, אבנים וזרעים יש סיפור לספר. ניסוח מכתב המתאר את מה הפריט ואיפה זה מגיע מוסיף לכיף - ואחד או שתיים יכול להקנות שיעורי חיים על עולם הטבע.

יתרון נוסף הוא שאתה יכול להיות מסוגל לאסוף חלק מהחומרים בחצר האחורית שלך. יש לנו נבחרת כמה מלאכות טבע כי קלים וחינוכיים

2: לסרוג

אריגה היא אמנות עתיקה ואחד שבעיקר סיפוק לילדים ומבוגרים. אורחים יכולים לארוג מפות קלות להתחיל, אבל לא לעצור שם. עם השגחת מבוגר קטנה, ילדים בוגרים יכולים לעשות סלי נייר לאחסון המפלגה שלך מעדיפה פנימה נסה כמה מפרויקטי הסריגה האחרים ברשימה שלנו, יותר מדי. ברגע שאתה מבין עד כמה מרקם כיף ופורה יכול להיות, ילדים לעתים קרובות ללכת לידיות בד ואפילו שטיחים. זה עניין שיכול להימשך כל חיים, סריגה אינה רק בשביל מסיבת יום הולדת לבנות ...1: קליי המגניב - בצק ליצרה לילדים

אם אתה מתקשה לבוא עם מסיבת יום הולדת מלאכה עבור ילד, זה יכול לעשות את העבודה. ישנם הרבה סוגים שונים של בצק פסטת תוצרת בית ונוכלים שגם בני נוער מראש יכולים להיות כיף ריסוק וניתוץ מסביב. בואו ההורים של האורחים יודעים על פרויקט החללית מראש - שדרך אגב, הם יהיו, מוטב לו הפתעת חימר במושב הבטיחות או מרק כתם על השטיח.

מתכוני בצק למשחק בדרך כלל קוראים לקמח, שמן, אלום, מים ומלח. פשוט מערבב את כל החומרים היבשים ולהביא מים ומלח לרתיחה. ברגע שהמים מתחילים לרתוח, מוסיף את התערובת היבשה ומערבב.

לבצק, כל מה שאתה צריך זה דבק PVA ובורקס. מערבב את שני מרכיבים יחדיו ו, וזהו, יש לך קבוצה של קפיצות, מרק מודלים. אין חום או צרכי חימום.


Monday, September 17, 2012

חמש רעינות נהדרים למסיבת יום הולדת

האם אתה מתרגש לארח את יום ההולדת לילדים מהסיבה הראשונה?

אין דבר מרגש יותר מאשר לראות את ילדך מאושר ביום ההולדת שלו / שלה. זו הסיבה שהוא חייב לבלות קצת זמן בהכנות למסיבת יום ההולדת של בנו.

בארגון מסיבות יום הולדת לילדים, הורים רבים גם לשכור את שירותיו של מתכנן מסיבה או מארגן אירוע, או ללכת את מסלול עשה זאת לבד ולארגן את האירוע בעצמם. זה אחרון יכול לפעמים להוביל לתוצאות לא רצויות, אבל אם אתה רוצה לחסוך כסף, היא עדיין אפשרות טובה יותר. כל מה שאתה צריך לעשות הוא להקיף את עצמך עם רעיונות מפלגה גדולים, וכדי לחדד את כישוריהם בארגון אירועים

הדרך לעשות מסיבות יום הולדת לילדים לקשט? הנה כמה רעיונות גדולים.


טיפ # 1: שחק את המשחק של פיניאטה!


ילדים משתעממים בקלות. לכן, כדי להשאיר את ההתרגשות הולכת, להיכנס כמו משחקים רבים ככל האפשר. המשחקים הם כיף, ואין ספק שילדים אוהבים. אבל על ידי החדרת מסיבות יום הולדת משחקים לילדים, צריכים גם להתכונן לתגמולים והפרסים. תגמולים אלה יכולים לבוא בצורה של כמה שקלים או אגורות, או יכולים להיות, סוכריות מתוקות ודברים טובים אחרים.

אחד המשחקים המעניינים ביותר שילדים בוודאי יאהבו הוא משחק פיניאטה. במשחק הזה, ילדים לנסות להכות מכל קרטון שהוא מושעה בגובה מסוים. הם יכולים להיות עיניים מכוסות כדי להפוך את המשחק ליותר מעניין.


טיפ # 2: ארח את מסיבת תחפושות!


ילדים אוהבים להתלבש ומתיימרים להיות מישהו אחר. כדי לספק את התשוקה שלך למשחק תפקידים, מסיבת תחפושות היא דרך מצוינת לשחרר את היצירתיות של ילדך ואת כל הילדים שהשתתפו במסיבה. כדי להתחיל, כל מה שאתה צריך לעשות הוא לבחור נושא. מספורט לגיבורים, יש מגוון רחב של נושאים לבחירה. רק לוודא שאתה בוחר נושא שהילד שלך אוהב ומעריך.


טיפ # 3: קח את המסיבה החוצה.


לעשות מסיבות יום הולדת לילדים בבית הוא רעיון טוב, אבל לוקח את זה הרבה יותר טוב. ילדים יכולים להיות יותר מקום לשחק, וכל האורחים שלך לא מרגישים צפוף בתוך הבית. אם אתה רוצה לעשן, אתה יכול לעשות זאת בחופשיות, מבלי לעזוב את המשחק.


טיפ # 4: קח את הצעד.


אתה יכול לשנות את ברכת החצר האחורית שלך למקום אידאלי למסיבות יום ההולדת של הילדים. אתה יכול לארגן מסיבת ברביקיו, אם תרצה, לקשט את המקום עם בלונים לכל, ואפילו לשאול את האורחים שלך ללבוש תחפושת של הוואי. מסיבות ברכה הן תמיד רעיון נהדר לחופשת הקיץ.


טיפ # 5: אל תשכח את ההפתעה.


ילדים אוהבים הפתעות. אין זמן להסיר את עטיפת מתנת יום הולדת לילדים במסיבה. אז כדי להיות בטוח לשים קצת מחשבה לתוך המתנה שלך. זה לא צריך להיות יקר, אבל לוודא שזה משהו שהילד שלך תמיד היה מוכן (או מעצבן).

Sunday, September 16, 2012

מסיבת יום הולדת לבניםהאם אתה מחפש כמה רעיונות להכנת ימי ההולדת של ילדי שיהיו כיף? אם כן, אתה נמצא במקום שכבר המידע במאמר זה יעזור לך לארגן מסיבות יום הולדת לילדים בכל הגילים. זה כולל מתן רעיונות על טובות, ערכות נושא, אנימטורים של ילדים ועוד.

אם אתם מתכננים למסיבת יום ההולדת של בנות או בנים, אירוע זה צריך להיות תמיד נעים ובלתי נשכח. בואו נתחיל עם רעיונות למסיבות של ילדים צעירים. מסיבת תוכניות לילדים צעירים החוגגים את יום הולדתם ראשונה או שנייה צריכה להיות כל זמן קצר ולעניין. מאחר שילדים צעירים אינם מבוגרים מספיק כדי להשתתף במשחקים מאורגנים, תוכניות צדם אינן כוללות פעילויות ומשחקים. כל מה שאתה צריך זה צעצועים לילדי שפע לשחק איתו. המלצה גדולה היא לפתוח את המתנות לאחר שיתוף ערב השנה החדש, כדי להבטיח שכל הילדים רוכשים משהו.

כאשר מתכננים מסיבות יום הולדת ילדים בגיל של שלוש עד ארבע שנים , אתה צריך לחשוב לעשות מסיבות נושא. חלק מהנושאים הידועים מורכבים מאגדות ילדים, בעלי חיים ואולי גיבורי על. הקפד לבחור את ערכת הנושא המושלמת כדי לשקף האינטרסים הקטנים שלהם. עליך לבחור צלחות, טובות ועיטורים כדי להתאים אותו לתבנית שנבחרה. הזמן האידיאלי כדי לגרום לך חלק מקבוצת הגיל זו הוא בשעות אחר הצהריים. למשחק הזה, הם יכולים להיכלל משחקים פשוטים עם משך זמן קצר. הפתיחה של עוגת יום הולדת ומתנה יכולה לעקוב פעילויות. ילדים בטווח גילים זה צריכים לקבל שקיות הפתעה, אבל טובות צריכות להיות דומות כדי להימנע מבעיות.

מסיבות לילדים שהם קצת יותר גדולים, גיל 5 או 6 שנים עשויות להיות יותר מורכבות, בנוסף להזדמנויות נושאיות גם יקרות לקבוצת גיל זו. בעת בחירת משקאות, עוגות יום הולדת, יש לבחור פריט, גלידה וממתקים אחרים. אירועים אלה עשויים להכיל אנימטורים של ילדים כקוסמים וליצנים, יחד עם פעילויות ומשחקים. זה תמיד רעיון נהדר מתבגר לעזרה באירועים לילדים בקבוצת גיל זו ורשימת האורחים צריך להיות כל זמן במספר שניתן לשליטה.

מסיבות יום הולדת לילדים שהם בגילי שבע עד עשר הילד יכול בקלות לקבל את מקצת האחריות, לדוגמא ההורה לא שולט ברשימת האורחים. בדרך כלל, הילדים האלה רוצים להזמין את כולם מהכיתה שלהם. הדרך הקלה ביותר כדי להיות בטוח שהמסיבות האלה יהיו הצלחה תהיה לערב את הילדים בארגון,כמובן שאליכם להסביר לילד שלכם יש זכות וטו על כל החלטה. שוב, צדדי הנושא הם להיט גדול עם קבוצת גיל זו. ודא שיש לך אוסף מגוון של משחקים על מנת להבטיח שכולם בוודאי שיהיו כיף. כמה רעיונות בשביל כיף עם ארוחת החג יהיו מורכבים מנקניקיית צליית פיצת אירוע או תחרות.

שמור על הרעיונות פשוטים האלה בחשבון אם אתה רוצה לארגן מסיבות יום הולדת לילדי כיף ובלתי נשכחות. אל תשכח לצלם את הרגעים הייחודיים עם המצלמה והווידאו שלך.


Saturday, September 15, 2012

עצות להורים במסיבת יום הולדת בלי לחץ

זה יכול להיות די מלחיץ להורים להפיק מסיבות ימי הולדת גדולות מרובות ילדים, קריר מושלמת ונשארה הנורמה בציפיות צרכני התרבות שלנו נסק למסיבות יום ההולדת של הילדים. העלויות של הצדדים, מתנות יקרות, ערכות נושא והמקומות ראוותניים וחגיגות יום הולדת מרובות הם כל הגורמים התורמים למסיבות יום הולדת לילדים מעל הראש. הורים הם גם אחראים להגדרת ציפיות גבוהות לעצמם מסיבת יום הולדת ולשמר או להעלות את הרף שנקבע על ידי הורים אחרים בקהילה. עם זאת, הורים רבים הביעו תסכול מכמה ימי הולדת מעל לראש של ילדי הצדדים הפכו. יחד עם ההורים האלה ובתמיכה של המכללה לחינוך והתפתחות אדם, אוניברסיטת מינסוטה, פתחה פרויקט שנקרא יום הולדת השתתפות הקהילה ללא לחץ כדי להעלות את המודעות למה שקרה לימי ההולדת של ילדים ולהציע חלופות להורים שרוצים "תרבות רשות "הם פשוט, אבל מסיבות יום הולדת מיוחדות.
מסיבות יום הולדת לילדים מעל לראש 'משפיעות על הורים, ילדים וקהילות

מסיבות יום הולדת לילדים צריכות להיות חגיגה עבור כל המעורבים. למרבה הצער, להציץ ציפיות גבוהות ולחץ של תכנון להורים עם אילוצי זמן עשו את מסיבות יום הולדת המשחק המהנות לא רק להורים אלא גם לילדים. קהילות סובלות מדי.

עבור הורים, תכנון מסיבת יום הולדת יכול להיות מכריע ויקר. חוב מסוים יכול להפעיל חלקים של ילדיהם ולקנות מתנות למסיבות אחרות. הורים עם אילוצים כספיים עלולים להרגיש אשמים על כך שאיננו מכבדים את חוקי הקהילה ו, כתוצאה מכך, מרגיש מרוצה ממסיבות יום הולדת לילדיהם. למעשה, מחקר שנערך על איך משפחות כפריות חגיגות ימי הולדת של ילדים. משפחות אלה היו יום הולדת יקר שואף להשיק כי הם הרגישו שילדיהם היו מספיק טובים כדי לקבל אותם. המחקר מצא כי כ 11% ממשפחות כפריות בעלי הכנסה נמוכה לא עשו או לא יכלו לחגוג ימי הולדת ילדים בדרכים שעושות משפחות אחרות בשל מחסור במשאבים כספיים ואילוצי זמן.
לילדים של מסיבות ימי הולדת מעל הראש יכול ליצור תחושות של אכזבה, קנאה של חברים שעושים יותר ולחץ של מפלגות גדולות, בניצוחו. הם גם יכולים להתחיל להרגיש שאת מה שהם רוצים, ולא רק מה שהם צריכים. בטווח הארוך, זו תחושה של זכאות ורוצה ערכים חומרניים יותר יכולה לגרום לטופס.
לקהילה, למסיבות יום ההולדת של ילדים מעל ללמעלה לתרום לתרבות של זכאות וקנאה שמדגישה יותר מכל דבר, הראשון שלי ומדי דברים.

3 עצות להורים במסיבת יום הולדת בלי לחץ

הורים יכולים וצריכים להיות מסוגלים לחגוג את ימי ההולדת של ילדים בלי לבזבז הרבה משאבים - ואשמה. הנה שלושה טיפים להורים ליום הולדת מביאים בסיסי חזרה (אבל עדיין כיף!)

שאל את עצמך, מה הם הערכים שלך לחגיגות? אל תהיה לחוץ על ידי הנורמה התרבותית ובמקום זאת, להצטרף ערכי המשפחה שלך.
הרשה לעצמך להיות במסיבת יום הולדת דיסקרטית אך משמעותית אם זה מה שאתה מעדיף.
אם לעשות שינוי ולשבור עם האמנה, הוא שימושי להורים אחרים יש לבצע את השינוי איתך. לארגן מסיבת מעגל כי הוא מוכן שיום הולדת דיסקרטית לילדיהם.

Thursday, September 13, 2012

כמה רעיונות להזמנה למסיבת יום הולדת

אחד החלקים המרכזיים של יום הולדת לילדים תהיה הזמנה לאירוע מהילדים. למרות שאנשים רבים חושבים שזה מיותר, כי זה נותן את הרושם הראשון של המסיבה, מה שהופך את האורח להרגיש מיוחד ומבין מה את הטון של מסיבית יום הולדת.

בניגוד למה שאתם עשויים לחשוב, הזמנת יום הולדת לא צריכה להיות יקרה או משוכללת! במקום זאת, אתה יכול גם לעשות את זה לבד בבית! אנו נותנים כמה טיפים הזמנות ייחודיות ויצירתיים שיכול להיות כיף לעשות יחד במשותף עם ילד יום ההולדת.

כותרת בעיתון
אפשר לעשות את זה במחשב. חפש באינטרנט או סרוק עמוד עיתון. הסר אחד ממאמרי החדשות ושים במקום את פרטי הזמנה למסיבה עם פרטי קשר ואישור הזמנה. להדפיס עותקים.

הזמנת תקליטורים
עותקים בצבע של תמונה של ילדת יום ההולדת תוכל גם לעשות איזה שהוא שינוי של התמונה במחשב שלך, כולל את ההזמנה שלך ופרטים של צד. השתמש בתמונה זו כעטיפה של דיסק, ולא בחוברת. השתמש בתקליטור כדי להקליט את השירים אהובים מילדת יום ההולדת, ששחק במשחק. אז האורחים ולהרגיש את ההתרגשות של המשחק עוד לפני שאתה מגיע. שיחה זו תהיה גם זיכרון גדול.

הזמנת מטוס
אידאלי למסיבות ילדים. צור מקיפולי נייר מטוס מנייר,השתמש בנייר צבעוני ומעוצב היטב והכנס את פרטי יום הולדת לילדים מאחורי המטוס,או תוכל להוסיף נייר בתוך המטוס עם הפרטים של המסיבה, כמו הכרזה על מטוס. כתוב את שמו של ילד יום ההולדת בצד של המטוס.

התקשר הליצן
יצירת קולאז' של ראש ליצן עם קרטון וגזירי עיתונות, או פשוט לצייר את הראש גם בצבע של ליצן בעפרונות צבעוניים. לגולל שפה האם ולכתוב את כל הפרטים של הצד. לעטוף שוב ולכתוב את פרטי האירוע יום הולדת בפי ליצן.

כרטיס קולנוע
השתמש במחשב, תוכל למצוא מגוון רחב של כרזות סרטים זמינים באופן מקוון. באתר שבו אומר את שמו של הסרט, לשנות את שם הסרט לפרטים של חתן השמחה ומיקום (שם של מועדון או מסיבת בית) ואותו הדבר עם שאר הפרטים. יהיה זה רעיון נחמד שבעצם המסיבה תהיה הליכה משותפת לקולנוע,אז כלול בהזמנה איפה הסרט יהיה ואת זמן כתיבת הסרט וכן הלאה. אם יש צורך למסור פרטים נוספים, לכתוב על הגב או לצרף עוד כרטיס קטן ביחד.

יד הזמנה
הזמנה יום ההולדת אידאלית עבור בנות . לחתוך או להדפיס תמונה של בובה ולשים במקום את הראש של הבובה צילום בצבע של הפנים של ילדת יום ההולדת. כתוב את כל הפרטים של הצד על החזה של בובה ולהרכיב חתיכה לחתוך החוצה (אתה יכול למצוא באינטרנט) בגדים ולכן הם צריכים לשנות כיף בובת יום הולדת של תחפושת.

אילו היו כמה רעיונות ליצירת הזמנת יום הולדת מיוחדת ליום המיוחד, אין ספק שאם תיצרו הזמנות כאלו הם יהיו שיחת היום בגן או בבית הספר ויהיו ספתח טוב לאירוע שייזכר.Tuesday, September 11, 2012

רעיונות לתפריט למסיבת יום הולדת לילדים בזול

מסיבות יום הולדת לילדים הן הזדמנות לתשומת לב מיוחדת מפוארת לילד הקטן ביותר שאנחנו אוהבים. זה לא אומר שאנחנו צריכים לשבור את החסכונות בבנק בתהליך, עם זאת. מסיבת יום הולדת גדולה יכולה להפוך במהירות למשהו גדול ויקר תקציבית כמו עריכה יום הולדת במקומות יקרים, אנימטורים, טופי שקיות, עוגות מותאמות אישית וצד מזון. אבל במציאות, רוב הילדים שמחים עם הדברים הפשוטים - במיוחד כאשר זה מגיע לתפריט יום הולדת.

קיצוץ תקציב המזון הוא האחת הדרכים הקלות ביותר להפחית את העלות של אירוח מסיבת יום ההולדת לילדים. התחל על ידי שתשאל את אורח הכבוד של מה שהוא או היא הייתה רוצה לאכול ביום הולדת. ילד יום ההולדת או הילדה כנראה לא ישאל מובהק האוכל לילדי מנות גורמה ו" (חושב פיצה ונקניקיות) זולים יחסית. אז בקיע רשימת הקניות, מתכוון לקנות בתפזורת. פריטי חבילה בודדים, כגון קופסות מיץ, הם לעתים קרובות יקר יותר מצנצנות בגודל גדול.

הגבל את רשימת האורחים לקומץ חברים קרובים הוא דרך נוספת כדי לחסוך כסף. רשימת אורחים קצרות גם מבטיחה שיהיו שפע של חטיפים לכולם. ואם אתם מתכננים להגיש אוכל אחר מאשר עוגת שמנת וקרח, שאל את ההורים לגבי אלרגיות למזון. מזון צריך להוסיף אלמנט של כיף, אין לחץ, מסיבת יום הולדת.

כאן, 10 אפשרויות עבור עלות נמוכה ושיעור גבוה של כיף מסיבת יום הולדת


10: חגיגית נקניקיות

נקניקיות הן אחד מהאוכל הפשוט וזול יותר למשוך ילדים רבים. אתה יכול לקנות אותם בכמויות גדולה, וגם בא באופציות צמחוניות וטבעוניות. יתרה מכך, אתה יכול לעשות את חלקם על גריל גם להורים אחרים.

למגע מיוחד בנקניקיות, לחשוב מחוץ ללחמנייה. אם אתה זקוק לחטיף מלוח כדי לאזן את יום ההולדת המתוק, לאפות קצת משה בתיבה. נקניקיות חמות או חצי או נקניקיות קוקטייל העטוף בבצק הביסקוויט הוא מזון מוכן מראש מהיר, טעים ומושלם עסקים של משי. לחלופין, אם אתה מחפש ליצור רושם, פתח בר נקניקייה. הפעל את המיונז, החרדל וקטשופ כרגיל וגם מספק בצל, מלפפון, כרוב, צ'ילי וגבינה. ילדים יכולים לשאת את נקניקיות לטעם ולזולל הכול בזול.


9: גלידרייה

לעתים קרובות שטיפול יום הולדת ילדים על האוכל ביותר הוא עוגת קרם גלידה. הם יכולים לקחת או לעזוב את כל שאר. לילד יום ההולדת עם תעודת שן מתוקה, בר גלידה הוא מושג מגניב שלא עולה הרבה. איסוף אמבטיות גדולות יותר גלידה, אנשים עם חליפות וניל, שוקולד ותות העדפות טעם של רוב. שוקולד וסירופ הקרמל הם חיוניים. אפשר גם לקצוץ כמה פרותיי יער, אפרסקים ואננס כדי שזה ייראה בריא יותר. מפוררים את הממתקים האהובים של ילד יום הולדת ועוגיות לכיסוי נוסף. אל תדאגו לקנות קערות וכפות גלידה הם יותר קלים לטפל. אורחים יכולים להטעין את הגלידה שלהם אולם הם רוצים, אבל מבוגרים צריכים לטפל באת החפירה וסירופ מטוסים לקבוצות צעירות.


8: תערובת פיצוחים טעימה

כאשר מחפשים אלטרנטיבה בריאה למזון מתוק מדי או מלוח, אגוזים יכולים להיות תחליף מצוין. אם אתה חושב כי הוא תערובת פיצוחי חזרה לשרת כיבוד במסיבת יום ההולדת של ילד, לשקול מחדש את הפוטנציאל שלה. אתה יכול לערבב מגוון של מזון וקורא לזה תערובת פיצוחים. למסיבה בנושא דורה או מסיבה בסגנון ספארי, נושאים, לך על אגוזים, צימוקים ומסורתיים תמהיל כעכים. אם יש לך כוכב קטן כדי לחגוג, לערבב פופקורן, בוטנים וצימוקים מצופים בשוקולד לפרשנות קולנועית יותר. קרקרים בטעם גבינה, צ'יפס בייגל, אגוזים, מקלות שומשום וחתיכות שוקולד מצופות ממתקים גם תוספות טעימות.

על ידי בחירת המרכיבים, לקבל את הילד או ילדת יום ההולדת בשאלה. זה חטיף נהדר שיכול לשלב נשנוש אהוב רב וכולל מרכיב אחד לפחות שכל האורחים ייהנו. וכתערובת פיצוחים בתדירות גבוהה הן אגוזים, אל תשכחו לשאול על אלרגיות קדימה.

7: כריכים מעולים

כריכים הם אחד המאכלים הפשוטים ביותר להכנת מסיבה מבלי לבזבז הרבה גבינה. ילדים צעירים במיוחד יאהבו את ההצעה, כי זה מוכר ונוח לקיצוץ. חמאת בוטנים וריבה היא דרך קלסית שאפשרית ללכת (שים לב אלרגיות לבוטני אכפתיים), אבל ירגיש חופשי לתבל אותה בסוגים שונים, פרוסות בננה ותותים חתוכים. כמו כן, הודו ונקניק והגבינה צ'דר או מעדניית הפרוסות השויצריים אופציונלי הם בטוח בבקשה.

אם אתה חושש שכריכים על צלחת נראים מונוטוני מדי לאירוע החגיגי, הסר את הקשה של הכריך. אמנם קצת לחם מאבד את צורות הכיף יכולות להיות מתואמות עם הנושא של המסיבה ולבדר את האורחים רעבים


6: מגשי פיצה

לשאול את הילדים מה הם רוצים לאכול במסיבה של יום הולדת , ואתה יכול להיות בטוח שרובם יבקשו פיצה. וזה טוב לארנק שלך. רשתות מסעדות פיצה רבות מציעות הנחות להזמנות בהיקף גדולה.

אתה יכול גם ליצור כמה עוגות תוצרת בית לחיסכון מינימאלי. חלקם מוכרים את בצק הפיצה המקומית שלהם עבור כמה שקלים למטר, או שאתה יכול לרכוש פסטת לחם, שטוח או כעכים בחנות המכולת. כל מה שצריך אחרי זה הוא קצת של רוטב, גבינה ופפרוני. מרכיבים אחרים בעלות נמוכה כוללים ירקות חתוכים, אננס משומר ובשר בקר טחון מטוגן קל או נקניק. עם השגחת מבוגר קטנה, ילדים יכולים גם לסייע להפוך את הפיצות כפעילות מבדרת. עכשיו זה 2 לטיפול נכון!


5: מאפיים ביתיים

חמאת בוטנים, שוקולד, סוכר, שיבולת שועל וצימוקים, גיחוך שרבוט - שלא ימצאו יותר מדי מזונות ילדים כמו יותר טוב מעוגיות. למזלו של מארח דל תקציב בהכרה, אבל יכול להיות גם מאוד זול לעשות, כל עוד אתה הולך הביתה. סטייפלס כמו קמח אפייה, סוכר, ביצים וחומרי אפייה הם זולים מאוד, במיוחד אם אתה בוחר את חנות שאינה מותג. שוקולד צ'יפס הוא רק החתיכה בפאזל שיכול לעלות יותר שקלים, אבל עדיין אתה יכול למצוא עסקות טובות, אם אתה מסתכל על פריטים במכירה או כללית. ילדים בדרך כלל לא מבינים אם גורמה שוקולד הוא דמי נסיעה רגילים.

ליום הולדת של ערעור נוסף,תוכל למצוא חותכי עוגיות בחנות הכל בדולר צורות הכיף ולקשט הכוכבים שלך, לבבות ועוד נצנצים או ארנבות.


4: לשתות מיקס

ילדות זה אהוב ממותק לעתים קרובות לא יכול להיות אידאלית לצריכה יומית, אבל יכולה להיות מתנה מבורכת מאוד במסיבת יום הולדת, והיא דרך סבירה כדי להרוות את הצמא של הבליינים שלהם. משקאות מוגזים יכולים לספק משקאות לקבוצה, דאג גם לכמה מיצים טבעיים לאיזון.

משקה אבקה מגיע בטעמים רבים, כך שזה יכול לבלבל את הכדים לעשות כמה כותרות שונות אופציות, צבעים בהירים, כגון פרותיי אגרוף, ענבים ומשקאות לימונדה - ואולי קנקן התה קר למבוגרים. אתה גם רוצה מבוגר הוצב ליד החסה.

פרות קפואים מתרכז הם אפשרות גם לא יקרה, אם אתה מעדיף ללכת את המסלול הטבעי.


3: פסטה

ככלל תקציב בישול: יחסית כל חומר מזין יכול לקבל עבור השקל שתוציא הוא החבר שלך. פסטה,זה מאכל אהוב על ילדים, היא זמינה רק עבור כמה שקלים לחבילה של חצי קילו, שבו יש שמונה מנות והוא יכול לספק הביקורתי ביותר של 10 שנים אפילו.

זו מנה מושלמת לארוחת צהריים אם אתה מארח את המסיבה בבית שלך, שבו תוכל להכין ארוחות מראש ולשמור חמים עד מוכן לשרת. האפשרויות הן אינסופיות. קונכיות עם חמאה, מקרוני וגבינה, ספגטי ורוטב עגבניות ושעועית אפויה הן בטוחות בבקשה האורחים שלך ואת הארנק שלך.

אם אתה מחפש מזונות אצבע, נסה לערום טורטליני על מקל!


2: טאקו בר

למרות שזה עשוי להיות לא חכם במיוחד ,כדי ללכת מסיבה לצמחוני של ילדים (שיכול להיות בררן כ!), האם הימור די טוב הבליינים הקטנים שלך יהיו שמחים לאכול בשר בקר טחון. אז אם אתם רוצים להפוך את חלבון, לשקול טאקו! בשר טחון הוא בשר בעלות נמוכה, טאקו תיבול תוצרת הבית יעלה כמעט דבר, אתה יכול לקנות סוליות בתפזורת, ותוספות כמו חסה וגבינה הן חלק מהפריטים הפחות היקרים בחנות המכולת.

עבור חלק ההורים בררנים, פתח בר טאקו עם המון אפשרויות גם לצמחוני. בררן-בררן-עשה זאת בעצמך הוא בדרך כלל להיט עם אנשים צעירים.


1: קרטיבים

מה אומר "יום הולדת שמח" מאשר קרטיב קרח? טוב, אולי עוגה, אבל שלוקח דבר מהמוזיקה ארטיק הקפוא שחפצה ילדים בקיץ - והאביב, החורף והסתיו.

זה חטיף מסיבות אידאלי במיוחד אם החגיגה שלך היא בחוץ בחום, שבו ניתן לקרוא לקירור. תיבה ענקית של אסקימו הוא די זולה . מקרר פשוט, קלקר זול יהיה לשמור אותם בשלמות עד שהגיע זמן לשבור את הפרות, מזון קפוא.Sunday, September 9, 2012

תיכנון מסיבת יום הולדת לילד

תמיד נראה הרבה מה לעשות כשמדובר בארגון מסיבה יום הולדת של ילדים, ואף פעם אין מספיק זמן לעשות את זה תכנון נכון הארגון הוא התשובה.

בדקו את הרשימות עשה ואל תעשה שלנו מועילות. הם ניתנים להדפסה כדי לשמור אותם במקום גלוי, לתת לעצמך מספיק זמן כדי לבצע את המשימות השונות ולהבטיח שתכנון למסיבה של הילד שלך תהיה ללא מתח - ו, נעז לומר, כיף - חוויה!
רשימות הכנה

אל תחשבו אפילו על ארגון מסיבות ימי הולדת לילדים מחוץ לתכנון ממה שכתבת ברשימה נטו אמהות רשימות מסיבה ראשונה! זה חנות אחת להפסיק עבור כל מה שאתה צריך לדעת ולזכור - תכנון מסיבה חיוני:


הזמנות

כשלושה שבועות לפני המסיבה, עליך לשלוח הזמנות בכתב. הם צריכים לכלול את הפרטים הבאים:

שמו של הילד ואת תאריך הלידה שלו נחגגו.
הכתובת ומספר טלפון.
התאריך, להתחלת וסיום את המסיבה יום הולדת לילדים .
אם אתה נתקלת בצד נושאים, ההזמנה צריכה להבהיר איך האורח יש להתלבש, למשל מסיבה בבריכה וכדומה.
ייתכן שתזדקק למפה קטנה, אם אתה מזמין את הילדים שהוריהם לא הלך הביתה מוקדם יותר - הדבר נכון גם כאשר אתה מחזיק את המסיבה למקום שלא יהיה מוכר לכל האורחים.

זה גם רעיון טוב לשאול להזמנות לאמהות להבהיר אם הילד סובל מאלרגיות או צורכים תזונתיים מיוחדים - זכור לשמור את זה בעת הסדרת ארוחת חגיגית עם סידורי הישיבה ביום ההולדת של הילד.

הזמנות מותאמות אישית שנעשו על המחשב הביתי שלך הן כיף גדול. אם אתה נתקלת בבעיה בנושא, קבע את זכות הסצנה מההתחלה עם ההזמנה למסיבה.


הגדר את נושא יום ההולדת עם מוסיקה ותפאורה, בין אם עשה או, אם אתה מרגיש יצירתי, מבוית, ליוקרתי יותר.

מוסיקה

אין יום הולדת לילדים בלי מוסיקה זה כמובן לא מסיבה! אם אתה עורך את המסיבה במקום רחוק מהבית, אל תשכח להביא את נגן CD הנייד שלך. יש הרבה דיסקים עם שירים של ילדים על או שאתה יכול להפוך את האוסף של המוזיקה האהובה עליו משלך. חרוזי טלוויזיה נושאיות לעתים קרובות בחירה פופולרית.

לקנות קישוטים

בלונים, סרטים, דגלים, נייר נושא, מפות שולחן, צלחות וכוסות נייר, סרטים והספרים, כובעי מסיבה ולכן על כל עזרה כדי ליצור אווירת מסיבה חגיגית מיידית. היזהר מפיניאטות, מסורת חג מקסיקאית מסורתית שבו אובייקט מלא קרטון צבעוני (כמו כוכב או חמור) עם ממתקים ולאחר מכן נתלה מהתקרה שהוכה במקל עד ש"שנשבר" ומחליש חיצוניים מטפל בכל הסתיו . הם מספקים סיום נהדר למסיבה שלהם, והם זמינים באינטרנט מספקים שונים.

ישנן חנויות רבות ברחבי הארץ וקמעונאים מקוונים שבהחלט שווים מבט, ולו רק כדי לקבל כמה רעיונות מעוררי השראה. אל תשכחו לבקר בספריית ספק מסיבות שלנו לקישוטים למסיבה ואבזרים.

קישוטים תוצרת בית

הילד שלך יעריך את זה הרבה אם אתה להפוך חלק מהקישוטים עצמך, ובוכה גאה "אימא הכריח את אלה!" נשמע שוב ושוב.

יש המון דברים שימושיים לעשות קישוטים משלך, אתה יכול לשמור את הרשימה בתיבה לכאשר הדרישות מדי פעם .

כדאי להשקיע קצת זמן כדי לעשות כמה קישוטים שניתן להשתמש בו שוב ושוב. אם אתה עושה מסיבת יום הולדת, למשל, יכול להפוך את הבאנר יום הולדת עם שם הילד והגיל, או "יום ההולדת שמח" באותו זמן ניתן להשתמש בו לכל אחד במשפחה. בד סרג' גם מוסיף תוספת נחמדה וניתן לעשות שימוש חוזר יעיל במקום לקנות קישוטים לכל יום הולדת - זה גם טוב לסביבה.