Sunday, October 7, 2012

הצד האחר של תכנון מסיבת יום ההולדת של הילד

תכנון מסיבת יום ההולדת של הילד שלך היא עבודה רצינית. עבר הזמן שהיה מספיק לתכנן מסיבת יום ההולדת פשוטה של משחק בכיסאות מוזיקליים, ריבה משמש וגלידה ולשחק חבילה עוברת, הוקוס פוקס, לפני שאתה שולח את התלמידים הביתה עם שקית יום הולדת מכילה פרוסה של עוגת יום הולדת ועיפרון.

שלא במפתיע, מסיבות של הילדים לא היו מסוגלים לברוח שמפנק על ידי הדימוי והמעמד ואת הרצון שלנו כדי להשוויץ. במובנים מסוימים זה יכול להיות מיוחס לדוגמנות המגוחכת על ידי סלבריטים. נודעו לנו כי טום קרוז שילם לדיסני כדי לסגור את הפארק במהלך היום כדי שהילדים שלו יכולים ליהנות ממנו, ופתאום הרעיון מחלח לא עשיר?, אבל הורים לא מפורסמים? אקרובטים, ליצנים ומביאים פרק סופר סטאר נושא של יום ההולדת של היקירים הקטן שלך בן החמש.

? למרות שעשוי להיות סיבות מעשיות למעשיו של מר קרוז האיום של פפארצי ומעריצים כך שזה בלתי אפשרי מבחינה פיזית בשבילו ולמשפחתו לכל מרחב ציבורי הוא אחד מהם - יש לזה הסבר הגיוני להתנהגותם של הורים אחרים.


הבעיה עם מסיבות יום הולדת ראוותניות לילדים היא שזה מתחיל מעגל קסמים, גם עם הורים אחרים מנסים לשמור על קשר עם הילד ומצפה מסיבת יום ההולדת גדולה וטובה יותר משנה לשנה. ליצן השנה עלול להביא ליישומו של צייר פן בשנה הבאה ולפני שאתה יודע את זה, אתה צריך לשכור גן חיות שלם עם סוסים וארנבות שבאופן שבו גווינת פאלטרו נאלץ לבת שלה.

אמנם לקלקל ילד יש השלכות שיש להורים לקחת?, ואפשר לטעון שהם יקבלו את מה שמגיעים להם? ההשלכות האחרות של מסיבות יום הולדת ראוותניות יש השפעה על הורים אחרים. ייתכן שיש הרבה כסף לזרוק על מסיבת יום ההולדת של הילד שלך, אבל הורים אחרים אולי אין. לרוע מזל, צ'ארלי יצווה , כמה ילדים מבינים כמה עבודה של כסף ופיננסים, והוא מפעיל לחץ בלתי נסבל על הורים צריך להגיד לילד שלך שבעוד אופק וחבריו יכול להיות גיבורים על של מסיבת יום ההולדת של הילד, אנחנו לא נוכל לערוך מסיבות יום הולדת ראוותניות שכאלו.

לפעמים זה נכון שמסיבות של הילדים, כמו חג, יכולות לפגוע את המשפחות שנמצאות בחוב פיננסי לבנק. האם היית רוצה להיות ההורה שיהיה אחראי על זה?


סלבריטים מסוימים משתמשים בכספם בתבונה?, ואם אתה אבא עשיר הוא עלה מתוך הספר שלו יכול. מסיבה פשוטה, ברמה נמוכה ולתרום לצדקה לילדים. השתמש בברכתו של ילד יום ההולדת שלך כדי להפוך את החיים נוחים יותר למשפחות אחרות. זה לא רק יגרום לך להרגיש טוב, אבל זה שיעור חשוב לילד שלך ללמוד.

ילדים יכולים ליהנות ממסיבה עם אוכל, כיף וטעים? אתה אפילו יכול להשתמש צעצועים חינוכיים? ושקית של עוגת יום ההולדת שלו, מכתבים של מסיבות וצעצועים. בחר צעצועים שהן צדו פופולריות בקרב ילדים? שאל את ילדך כדי לעזור עם זה ומה עוד. אתה יכול למצוא את שני צעצועי צד וצעצועים חינוכיים מקוונים ובכל הילדים הטובים? חנויות. כל מה שאתה צריך לדאוג עכשיו זה רק העוגה!

תכנון מסיבת יום ההולדת של הילד שלך היא משימה שיכולה להיות נחמדה עם תתחשבו גם בהורים שאין להם

Friday, October 5, 2012

תן לדמיון שלך בעת תכנון מסיבות ימי ההולדת של הילדים

כאשר יש לך ילדים במשפחה שלך, מסיבות ימי הולדת לילדים הן זמן נהדר להנאה, שחוק ושמחה. היום שבו נולד הוא יום מיוחד עבורך ואף אחד אחר לא יכול לחלוק את מסיבות ימי הולדת לילדים. ילדים מבינים את זה טוב מאוד ומצפים שיתייחסו אליו באמתי ביותר ביום המיוחד שלך.
אתה צריך לוודא שזה קורה והילד מקבל את מסיבות ימי הולדת לילדים הטובה ביותר. שלושת מסיבות ימי הולדת לילדים הראשונות הן הקלות ביותר להורה כי הילד הוא צעיר מכדי לזכור משהו שבעצם הייתה מסיבות ימי הולדת לילדים אולי רק מהתמונות. אבל כילד גדל מסיבות יום הולדת מתחילות להיות בעיה רצינית עבור הילד, וסופו של דבר בשבילך. אם משהו יכול לעשות מסיבה מתה למשהו חי, הוא המוזיקה, אבל לא רק כל סוג של מוסיקה, יש צורך להיות אנשי מקצוע שיעשה את העבודה טובה מאוד. שאל את הילדים לקבור מסיבת תקליטנים ולהפוך את מקצבי צד הרוק ואנשים רוקדים להנאות גדולות. מסיבות ימי הולדת מתקיימות טוב ביותר כאשר יוצא דופן ומהנה במקום לחזור על מה שנעשה בשנה הקודמת. זה הכרחי לקרוא את התקליטנים הטובים ביותר ולראות את ילדיהם ליהנות מכל רגע של החגיגה. כל רגע הוא רגע של מוסיקה עם מסיבת תקליטנים שמירת מוסיקת הרקע תוסס ועליזה.עליך להיות יצירתי ולהשתמש בדמיון שלך כדי לבוא עם רעיונות שהיה אהבו על ידי ילדים. מכיוון שמדובר באירוע למסיבות יום הולדת לילדים לילדים, צריך להיות מאורגן בהתאם. כאשר ילדים צעירים יש טעמים שונים ומשונים. מה אתה יכול למצוא כל כך אבסורדי שזה יהיה כיף ומפתיע עבורם כדי לכלול את כל הדברים הטיפשיים וילדותיים למסיבת יום ההולדת. אמנם ילדים יכולים לאהוב דברים מתאימים לגילם, אוהבים מאוד מוסיקה למבוגרים. אל תצפה DJ שלך כדי להגיע לשירי ילדים, פשוט תבקש ממנו לשחק קצת מוסיקת רוק ולראות את הפרחים הקטנים רוקדים כמו משוגע בקצב המגניב. כאשר יש לך מבוגרים הלומדים במסיבות ימי הולדת עם ילדיהם, לארגן משחקים כמו כיסאות מוזיקליים ותחרויות ריקוד גם להם. כאשר ילדים רואים את הוריהם בהבעותיהם ורגשות תחרות תהיה התמונות שהם ראו בכל חייו. ההתאמה לא צריכה לזלזל רק בגלל שהם ילדים. קח את הזמן כדי להחליט מה אתה רוצה להיות לכלול בעריכת מסיבת יום ההולדת ולארגן בצורה זאת בצורה מושלמת. החלט השמעת המוזיקה המושלמת ולהודיע ​​מסיבות יום הולדת מסיבת תקליטנים שכירות כשהם יקראו ספר. עכשיו אתה יכול לחפש בקלות באינטרנט עבור מסיבת תקליטנים זמינים באזור שלך. ניתן גם להציג את תיק ההשקעות שלך ולראות שיכולתם כדי שתתאים לצרכים שלך. בחר את אחד אתה מרגיש טוב ולדון עימו רשימת ההשמעה ולהיות פתוח לכל הצעה שיש לך בשרוולו. הילד שלך יהיה יום ההולדת הכי הטוב שיא מוסיקלי. לילדים הן זמן נהדר להנאה ואנשים רוקדים. כאשר יש לך ילדים במשפחה שלך, מסיבות ימי הולדת לילדים הן זמן נהדר להנאה לך וגם לילד וחבריו