Thursday, November 22, 2012

פוליטקת מסיבת יום הולדת: איך לוודא שלא להשאיר אף אחד בחוץ

מדיניות מסיבת יום הולדת: איך לוודא שלא להשאיר אף אחד בחוץ

תכנון מסיבת יום הולדת נראה כל כך קל: לבחור נושא, לקנות קישוטים ולתכנן כמה משחקים לילדים לשחק. אבל לפני שאתה יודע את זה, יש לך הורים כועסים שחייגים את המספר שלך לשאול מדוע בנו לא הוזמן מסיבת יום הולדת. עם כללים אלה, ניתן להימנע מהדרמה הפוליטית של מסיבת יום ההולדת ולוודא שהצלחת למנוע פגיעה מיותרת בילד.
תכנן את רשימת האורחים היטב מראש

קח למשל את רשימת האורחים כמה שבועות לפני שאתה שולח את הזמנות. מספר הילדים המוזמנים משפיע על כל רעיונות שך מסיבת יום הולדת, עוגת יום הולדת בסכום שאתה צריך עבור מספר המבוגרים מציגים לפקח. תכנון רשימת המוזמנים מראש גם נותן לך את ההזדמנות לראות שוב את הרשימה כדי לוודא שאף אחד לא נשאר מאחור.
הזמן את המשפחה או רק חברים

אפשרויות רבות ברשימת האורחים תלויים בהעדפות האישיות שלך וגם מסורות משפחתיות. יש הורים שמזמינים את הסבים וסבתות ושאר בני משפחה לכל מסיבות יום ההולדת, ואילו אחרים מזמינים רק ילדים. למרות שרוב הלקוחות יכולים להיות תלמידים, הילד שלך עשוי לבקש ממך להזמין את בן דוד או קרוב משפחה אהוב. אליך לקבל החלטות ברורות אל אילו בני משפחה לצפות הזמנה, ולהיות עקביים במה שאתה מבקש או לא, כדי למנוע פגיעה ברגשות של ההורים.
משלוח הזמנות לבית הספר

ילדים הם ימי הולדת באופן טבעי נלהבים, והילד שלך יכול ללכת לבית הספר, כל התוכניות למסיבת יום ההולדת המפוארות מתגאות. זה יכול לגרום לפגיעה ברגשות בקרב בני גילם, אם לא כל הכיתה הוזמנה. בדקו את מדיניות בית הספר בנוגע להזמנות ליום הולדת. חלק מבתי הספר לאסור הזמנות סוגו בסך הכל, בעוד שאחרים מאפשרים רק אם הכיתה כלולה. זה מונע ניזק שאינו ממוני וכדי להבטיח שאף אחד לא נשאר בחוץ. אם תבחר להגביל את רשימת אורחים לקבוצה קטנה של ילדים, בטלפון או בדואר מהירויות כדי להבטיח שילדים אחרים לא מרגישים פגועים.
דבר עם ילדכם על רשימת האורחים

זה אולי נראה מובן מאליו, אבל הורים רבים אינם נוטים להתייעץ עם ילד יום ההולדת לפתח רשימת אורחים. חברויות של ילדים כל זמן מתפתחות, החבר הכי הטוב של הבת שלך בשנה שעברה לא בהכרח יכולה להיות היכרות ידידותית היום. שאל את הילד שלך רוצה להזמין וכולל את אלה ברשימה הסופית.
מעבר להזמנות: כדי להיכלל בקבוצה

הילד שלך לא אוהב את כולם במידה שווה ברמתו, אבל אם כל הכיתה מוזמנת, להתייחס לכולם באותה מידה. דבר עם הילד שלך, כולל לזה מראש ולהיות נחמד למישהו חוץ מהחבר הכי הטוב שלך. זה נראה מדאיג במיוחד מזמין את ילד מסוים, להשתמש בזה כהזדמנות לדעת אם קורה משהו בבית הספר. זה יכול להיות סימן לכך שהילד שלך הוא להיות קורבן להתעללות על ידי תלמיד אחר או השתתפות בהתנהגות של הרס עצמי. ללמד התנהגות הולמת והכללה מבטיחה שכולם במסיבה והיא שמח לחגוג עם ילד יום ההולדת.

לאחר שהשלימנו את רשימת האורחים, אלינו להיות דיפלומטי כשמדברים עם הורים או הורים שמרגישים פגוע. בהתאם למצב, ייתכן שיתפתה להזמין ילדים אחרים, כדי למנוע פגיעה ברגשות. אל תרגיש אשמים להגביל את רשימת האורחים עקב בעיות של מקום ותקציב. להיות תקיף אך עדין להסביר שאתה לא יכול להכיל יותר אנשים. ואז להפנות את תשומת לבך לעוגה, טעמי גלידה, קישוטים ומסיבת יום הולדת מרגשת עם תוכניות אחרות.

Friday, November 16, 2012

אמנות יד מסיבת יום הולדת לילדים בני שש

ילדים בנו שש, חצי תריסר שנים לשמור אותם מאושרים הם לא משימה קלה, אבל זה בדיוק מה שאתה צריך לשחק בחגיגה יום הולדת שמטרתה לשים את הילד ו/ שלה החברים שלך. אתה צריך ללכת עם מושגי עיצוב של ההמצאה כדי ליצור יום ההולדת המיוחד ובלתי נשכח עצם היום הזה.
שמור על חבורה של שש שנים השתתפה בחגיגה יום הולדת היא משימה קשה. הטבע חסר המנוחה שלהם צריך להיות מתועל ליצירת המסיבה של זריקה טובה. הודות לשימוש יעיל יותר ברמות האנרגיה הגבוהה שלהם הוא ליצור משחק רך כמה משחקים יכולים לכלול פרסים מתנות סדירות למשתתפים. בהשוואה למשחקים קלסיים כמו כיסאות מוזיקליים או זנב על החמור, גישה רכה לשחק משטח מדידה כדי ליצור מתיחה נאה הדמיון שלך. רוב מושגי מלאכה לא צריכים להשתמש בכל ציוד יקר. אתה יכול להשתמש ברוב האשפה האחרונה שוכבת בבית כדי ליצור חגיגה רכה זו זריקה טובה!
לעצב רעיונות יצירתיים לילדים שש שנים
הדפסי יד
טביעת כף היד של הילד שלך יכולה להיות זיכרון ששוה כל אגורה. ובכן, לא פריט ספינת תענוגים שאנשים צעירים מבינים שאתה תיהנה מפעילות זו. לפעילות זו, תצטרך קצת ציוד, חומרים וצבעים על בסיס מים. לתת לכל ילד בקבוק של צבע או לשפוך קצת על יד. אתה רשאי לבחור הצבעים האהובים עליהם ליצור פעילות זו אפילו כדאי יותר. אנו מציעים מספר הטיפין של מים על ידיו ולגדל אותם לפרוס כפם בצבע, לשים קצת ציוד לפני כל הילדים ולגדל אותם כדי ליצור תחושה של היד שלו בצבע. אם תרצה, תוכל להציג סדרה של מברשות, ולכן הם יכולים לכתוב את השם שלהם וגילם.
חולצות טריקו
קנה חולצות שחורות ולבן זולות בשוק סיטוני הקרוב. מקבל צבעים, מכחולים ולוחות צבעים של ציירים של ציוד. להפוך את חולצה לכל ילד ומציע אוסף של ציור חומר. תוכל לספק תמונה שלשכפל את החולצה או בד יכול לשמש כתכתיבי כוח. פעם עשה, מקום מוצרים במקום קריר ויבש ולצרף פתק להסביר "איך לטפל". פעילות זו יכולה לשמור על ילדים העוסקים ברציפות במשך 2 שעות.
קולאז
עיתונים, כתבי עת, חוברות ופיסות נייר, לא רצויות הם שימוש מועט. אבל, יצירת חומר טוב כדי ליצור קולאז'ים יפהפיים. מחלק את הילדים לקבוצות של 5. כדי לתת לכל תמונה כדי לשכפל בצורה של קולאז'. מאמר זה, מספריים, דבק ונייר (לבסיס) גם. שעה כדי להשלים את הפעילות. זכות המקבץ הראשונית לעצור ויקבל פרס!
סימני דרגה
ילדי רחבה עשויה להפסיד דברים פשוטים מאוד. בקבוקים מאבדים את המים, קופסות ארוחת צהריים או שקיות שכיחים בקרב ילדים. יש תעודת זהות בדברים של המוניטין שלו, יכול להגדיל את הסיכוי למצוא עבודה. כדי ליצור תעודות זהות, תרצה מקלות קינוח, צבע, נצנצים, מדבקות וסימנייה. אנו מציגים שני ברי קינוח קפוא כל הילדים ולחלק את שאר החומרים. יכול לכתוב ולייפות את הכרטיס שלך בעצמך.
להקות ידידות
חברי ילדות מרובעים כפי שהם באמת לא לחזור לבנות נכונים. יחסים ליצור מפסים הם שטר תכנית נהדר, שיכול לספק לכל ילד עם פרס של מכור. תוכל להשתמש בצמר, סרטים, בן ניילון צבעוני, נצנצים, מדבקות וחרוזים כדי ליצור פסי מערכות יחסים. הודות לבנייה הפשוטה מלהקות החיבור שזורים דגנים וכניסה באמצע. פעם עשו, את הילדים לשתף הלהקות שלהם יחד.
אמנות בחגיגה יום הולדת לילדים 6 שנים צריכות להיות נאלצה להיות קל. פעילות קידוח תבנה סיבוך קטן. מספר וכבהורה, שכונה של פעילויות אלה כדי לשמור על הילדים מעוניינים.

Tuesday, November 6, 2012

איך לעשות מסיבה יום הולדת בבית

איך לעשות מסיבה יום הולדת בבית

אתה לא צריך תקציב גדול כדי להתחיל את מסיבה יום הולדת בבית לילד שלך.

ללא קשר לשכירת חדר או לצאת ליום של כיף פעילות, מסיבת יום הולדת בבית היא דרך מצוינת לחגוג את יום הולדתו של הילד מסיבה יום הולדת בבית ולעודד את זמן טוב לכולם.

הנה כמה דרכים שאתה יכול להפעיל מסיבת יום הולדת מוצלחת בבית:
1. להקדיש את חדר. תלוי במספר ילדים שנכנסו למסיבת יום ההולדת, זה כנראה רעיון טוב כדי להקדיש מקום למסיבה. נסו לנקות את החדר, ולכן אין הרבה מקום בפחית. זה יאפשר לילדים ללכת לשירותים באופן חופשי.

2. הכן אוכל טוב שיוגש מסיבת יום הולדת. בחדר שבו אתם מתכננים למסיבה, להקדיש מקום למסיבה ליצור טבלה עם כל האוכל. נסה לבחור מזונות שהם קלים להכנה, כמו זה יאפשר לילדים לאכול במהירות, בלי יותר מדי ניזק. זה יכול לכלול דברים כמו גבינה ואננס על מקלות, לחמניות פשטידות גבינה ומקלות גזר.

3. תכנון פעילות בשביל מסיבת יום הולדת. פעילויות לא חייבות להיות יקרות. אתה יכול לעשות דברים כמו בלוני מים ונגנו תקליטורים, כך שניתן ליצור משחקים שונים לילדים לשחק. אם זה יפה, זה רעיון טוב לעשות את זה בגן. אם לא, החדר שלך יהיה מוקדש ביד. לשמוע דברים כמו אריות ישנים, להעביר את פסלי חבילה, כיסאות מוזיקליים ונגינה.

4. אל תגיש ישר את עוגת יום הולדת. ודא כי אם יש לך עוגת יום הולדת לילד שלך, אל תיתן לאף אחד יכול להיפגע. אצבעות דביקות על עוגה נפוצות מאוד! תביא את העוגה כאשר הניח על העוגה, כך שילדים יכולים לראות. לאחר מכן, ודא לחתוך את העוגה בנוכחות ילדים, כך שתוכל להבטיח שכל אחד יקבל פרוסה. אם יש לך כל שנשאר, לשים אותם בשקיות מסיבת יום הולדת שניתן אף אותן לקנות.

5. תיקי צד תוצרת בית. שקיות מסיבת יום הולדת לא צריכות לפוצץ את התקציב. אתה יכול לקנות תיקי צד זולים בכמויות גדולות, ולמלא אותם עם אלמנטים משותפים שהילדים יאהבו. חנויות מקומיות רבות יש שקיות לצד שריקות בתפזורת, זיקוקין, בלונים ועוד. אתה יכול גם לקנות מיני מבוכים לילדים לשחק איתו, הם לא לשבור את הבנק או. ודא שלכל ילד מקבל שקית יום הולדת כשהם יוצאים מהבית. הדבר זה מאפשר לצד לנמשך זמן רב אחרי שעזבתי את הבית!

רעיונות למסיבת יום הולדת עשר לילד

Saturday, November 3, 2012

רעיונות למסיבת יום הולדת עשר לילד

אז שרדתי 10 שנים כהורה! ובכן, כרגע זה הוא זמן לתכנן את המסיבה ולא משנה מה אתה אומר, עשור שנים
הוא ציון דרך. זה מסמן את הסופה של תקופה שבה הילד שלך עדיין חושב שאתה והמורים שלו הם מודל לחיקוי ולא יכול לחיות בלי, ומתחיל לנוע ברגע של עצמאות, יותר אחריות, בחינות בית הספר וחיי חברה סוערים.
הנה כמה רעיונות לחגוג מסיבת יום הולדת 10.

בנים ובנות

רעיונות למסיבת יום הולדת 10 מסיבת יום הולדת בנושא מדינות ברחבי עולם

לבוש כולם כמו מה שנהוג במדינה אחרת בעולם. בדרך זו, אתה יכול להיות שמלת ערב שלא תרחיב את המינוס בבנק. ילדים
אין צורך לקנות בגדים, כי אמא ואבא יכולים להשתמש בצעיפים, חגורות, כובעים, נעליים עקב, משקפי שמש וסרונגים, וחייבים שמלת מקומות כיף כמו הוואי, אפריקה, סין והולנד. ניתן להגיש אוכל מכל רחבי עולם עם דגלי נייר, פופ הקטנים על אלמנטים לילדים לדעת מהו האוכל הפופאלרי בכל מדינה, ולנו יש יק פלאפל.... - כריכים אנגלים (גבינה עם פלפון), פיצה מאיטליה, לחמניות האביב אסיאניות. אתה יכול לחתוך דגלים קטנים, ולתת לילדים לצבע מראש,ודבק בקיסמים במקום רכישה. זה נהדר, זאת הדרך לתת להם שיעור מאלף וידע על מזון דגלים ממדינות שונות.

רעיונות למסיבת יום הולדת 10 מסיבת יום הולדת בסגנון תעלומת רצח

זה משחק גדול שלא שובר את התקציב וילדים יכולים להבין כמה שאתה רוצה. אז אם הילד שלך רוצה משהו אחר לגמרי ולא רוצה להשקיע הרבה לעשות כסף איך זה עובד. סוג רמז חיים כאמיתיים, ואיזה ילד לא אוהב את תעלומה. אתה יכול להשקיע את התקציב ולקבל תעלומת רצח מקצועית אתה כמובןמוזמן לעשות הכל בשבילך או שאתה יכול לדבר תרגיש בבית. כל ילד יקבל כרטיס עם מידע על אופי לשחק.ואז מסיבת יום הולדת הם צריכים לדבר עם אחרים ולעקוף אחרים
לפתור את הפרטים שעשו. תן שעה או פחות, אחרת אולי תשתעמם ואז סיפורים לחלוטין. להגיש כריכים עם כריכים של קטשופ אדומים שנראים כנראה כמו רצח ספגטי מעווה חבלים, ביצים קשות, ככל הנראה לעיניים - מסיבת יום הולדת השמים הם רק הגבול.

רעיונות למסיבת יום הולדת 10 מסיבת יום הולדת בנושא גיבור

צדדי מסיבת נושא תמיד להיט גדול עם ילדים ולא כי יש אבזרים רבים למסיבה גדולים שיהפכו את הרעיונות שלך מתעוררים לחיים. מסבית נושא בסגנון ספיידרמן זה עניין די גדול. זה מאוד פופולרי ויש הרבה דברים בחנויות שלא עולים הרבה כסף ליישם זאת. אתה ספיידרמן יכול להשיג צלחות, כוסות, מפיות, מפות שולחן ואפילו בלונים. כמה משחקי צד גדולים לערב כוללים פיתוח עכביש ברשת - טוויסט על הפין הקלסי זנב על החמור מסיבת יום הולדת. סופגניות קרח להידמות קורי עכביש וכנפיים מחוץ מעץ ולקבל את הילדים ללעיסה עליהם בלי ידיהם - מובטחות להיות בלגן גדול והרבה כיף.

רעיונות למסיבת יום הולדת 10 מלאכת יד

זה עובד עם ילדים - כל ילד אוהב לעשות יצירה בגיל זה. בחר נושא, אבל יכול להיות תכשיטים חלק, עם כמה חרוזים ואבזרים לילדים ממין זכר לבחור ובהיר לנערות. להפוך אותו לשודדים נושא הקריביים שהולך טוב עם הפעילות שיש לבצע אלמנטים של תיבת האוצר השקועה. הספק שלך כבר לא יהיה כל מה שצריך כדי להביא את הנושא לחיים, ואתה תהיה מסוגל כדי להשיג את מסיבת יום הולדת גדולה עבור בנה בן העשר.

רעיונות למסיבת יום הולדת 10 משחקי מסיבת יום הולדת

למה לא לבלות ערב של משחקים קלסיים כגון ביצים ומרוץ כפית, גזעי צק, תפוחי אדמה, ציד נבלות, באולינג ושאיבה
לסיים את הערב במשיכה ישנה וטובה של מלחמה. את הזוכים מתגמלים עם פרס קטן. אתה יכול לקבל מספר רב של פרסים או תכשיטים למשחק בכל חנות ילדים המקומיים שלך חנות לציוד החלק. תתפלא כמה ילדים מכירים את כל המשחקים - כולם גדלו עם טלביזיה, שעשועונים, אינטרנט ו-Xbox, כך שזה יהיה הצלחה, זה יהיה חידוש.

אילו היו כמה רעיונות למסיבת יום הולדת 10 לילד שחוגג עשור שנים, כמובן שילד בגיל כזה יש רצונות משל עצמו, יש לשאול את הילד במה הוא חפץ.

הצד האחר של תכנון מסיבת יום ההולדת של הילד